fbpx
Betcris Legalni bukmacherzy

Betcris – podstawowe informacje, oferta

Betcris – podstawowe informacje, oferta.
Na polskim rynku bukmacherów pojawił się nowy gracz – Betcris. Swoje pierwsze kroki w Polsce stawia dopiero teraz, jednak wcześniej z jego oferty mogły korzystać osoby mieszkające w krajach Ameryki Południowej i Środkowej. Sprawdź, co musisz wiedzieć o Betcris oraz jaką ofertę przygotował dla Ciebie ten zakład bukmacherski.

Betcris – podstawowe informacje.
Betcris swoją działalność w Polsce rozpoczęło 23 sierpnia 2021 roku. Jest to w pełni legalny bukmacher działający na licencji Ministerstwa Finansów. Betcris to firma z długoletnim stażem — pierwszy zakład został otwarty w 1985 roku na Dominikanie. Ich główna siedziba w Polsce mieści się w Gdyni. Na ten moment bukmacher nie posiada aplikacji mobilnej ani punktów stacjonarnych, jednak kwestia aplikacji prawdopodobnie niedługo ulegnie zmianie.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Zakład bez ryzyka - zwrot 50 zł na konto głowne, freebet 200 PLN na start - Betcris
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Pakiet powitalny do 2500 zł od Noblebet - NobleBet
600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + 1000 zł przy drugim depozycie – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl
Wpłać 100 zł, graj za 300 - etoto
Nawet 600 zł na start - eWinner
Cashback 50% do 500 zł na start - Fuksiarz
Zwrot za pierwszy zakład do 600 PLN - Fortuna
Odbierz 500 zł cashbacku od PzBuk - PzBuk
Legendarna oferta na start - 1500 zł - Superbet
100% bonusu od depozytu do 500 zł - Totolotek


Kliknij i odbierz bonus od Betcris – cashback do 500 zł i freebet 50 zł

Betcris – zakładanie konta i opcje płatności
Użytkownicy mają możliwość stworzenia konta tymczasowego, do którego założenia będzie potrzebne tylko kilka podstawowych danych osobowych. To rozwiązanie pozwala błyskawicznie skorzystać z bonusów oferowanych przez Betcris oraz umożliwia zapoznanie się z ofertą bukmachera. Jednak, aby móc wypłacać środki z depozytu należy założyć konto pełne, które wymaga podania dokładniejszych danych osobowych oraz weryfikacji użytkownika.

Zobacz też  Sts - informacje, promocje

Co najważniejsze, bukmacher nie pobiera prowizji od wykonywanych transakcji. Betcris na stronie internetowej informuje, że minimalna wartość wpłaty do depozytu to 10 złotych, a maksymalna 10 tysięcy złotych. Natomiast jeżeli chodzi o wypłatę środków, to minimalna kwota wynosi 20 złotych, a maksymalna 100 tysięcy złotych. Wpłaty i wypłaty można dokonywać poprzez banki (mBank, ING Bank Śląski, Santander, Millenium, PKO BP, Alior Bank, Credit Agricole, Bank Pocztowy, PEKAO, BNP Paribas, Inteligo, Volkswagen Bank, Bank Ochrony Środowiska, Nest Bank, Idea Bank, Getin Bank oraz Toyota Bank), BLIK oraz serwisy takie jak: SkyCash i Przelewy24.

Betcris – oferta bukmachera
Bukmacher dla swoich klientów przygotował wiele ciekawych oraz nowych bonusów. Należy wspomnieć, że Betcris jako jedyny zakład bukmacherski w Polsce oferuje możliwość edycji kuponu. Dzięki tej opcji można:
– zmienić typ zakładu,
– zwiększyć stawkę,
– dodać zdarzenie,
– usunąć nierozstrzygnięte zdarzenie.

Cashback Tuesday
Jak sama nazwa wskazuje, jest to promocja obowiązująca co wtorek. W ten sposób gracze mogą wygrać nawet do 50% cashbacku ze wcześniej obstawionych stawek. Uzyskane z wygranej środki można przeznaczyć na kolejne zakłady.

Kursowy Boost
Jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert dla użytkowników Betcris jest tzw. Kursowy Boost. Promocja ta polega na wyższym kursie zakładu niż byłby w standardowej ofercie. Dla zainteresowanych tą ofertą graczy, na stronie internetowej została przygotowana osobna kategoria, a dodatkowo przy kursie objętym tą promocją znajduje się charakterystyczna ikona „boost”. Ta opcja dotyczy tylko ofert przedmeczowych, ale można ze sobą łączyć zakłady z innych kategorii.

Ekstraklasowy Freebet
Bukmacher Betcris przygotował specjalną ofertę dla fanów polskiej ekstraklasy. Co należy zrobić, aby wygrać? Najważniejszy jest kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami, a minimalny kurs jednego zdarzenia musi wynosić 1.25 (łączny kurs minimalny to 2.5). Stawka kuponu musi wynosić co najmniej 10 złotych i zawierać przynajmniej sześć spotkań ekstraklasy. Co więcej, w promocji mogą wziąć udział jedynie zakłady w systemie 1×2.

Zobacz też  Zbieraj mile z Kapitanem Milą w rankingu Betcris!

Betcris Plus
Jest to opcja dla osób, które lubią obstawiać dużą ilość zdarzeń na kuponie. Aby wygrać w promocji Betcris Plus, należy obstawić kupon, który będzie zawierał przynajmniej pięć zdarzeń z oferty przedmeczowej. Minimalny kurs musi wynosić 1.25. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa wygrana np:
– pięć zdarzeń to 5% do wygranej,
– dziesięć zdarzeń to 30% do wygranej,
– piętnaście zdarzeń to 55% do wygranej,
– dwadzieścia zdarzeń to 80% do wygranej,
– dwadzieścia cztery i więcej to 100% do wygranej.

Bonus urodzinowy
Promocja jest przeznaczona dla aktywnych użytkowników serwisu Betcris, którzy posiadają konto stałe. W dniu urodzin gracz otrzyma prezent urodzinowy w postaci bonusu o wartości 20 złotych, który musi zostać wykorzystany na zakład AKO z oferty live lub przedmeczowej. Podobnie jak w przypadku innej wyżej wymienionej oferty, kupon musi obejmować co najmniej trzy zdarzenia o minimalnym kursie 1.25 na każdy z nich. Kurs całkowity musi wynosić przynajmniej 2.50. Nagroda musi zostać wykorzystana w ciągu trzech dni, inaczej przepada.

Bonus e-sportowy
Coraz większa popularność e-sportu powoduje liczne promocje w zakładach bukmacherskich. Tak jest również w przypadku Betcris. Obstaw przynajmniej pięć kuponów o minimalnym kursie 1.85 za łączną sumę co najmniej 100 złotych w ciągu siedmiu dni. W ten sposób, w każdy czwartek otrzymasz bonus o wartości 25 złotych. Nagroda zostanie przyznana w przypadku zawierania zakładów wyłącznie w kategorii e-sport (SOLO lub AKO).

Freebet na start
Obstawiając pierwszy zakład – SOLO lub AKO o minimalnej kwocie 20 złotych gracz zdobędzie freebet, którego wartość będzie równa 50% wcześniej postawionej przez niego kwoty. Nagroda zostanie przyznana bez względu na to, czy użytkownik poprawnie wytypował zwycięzców bądź wydarzenia, czy też nie. Zdobyty freebet, który można wykorzystać obstawiając kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami o łącznym kursie 2.50. Kurs zdarzenia powinien wynosić minimum 1.25.

Zobacz też  Betcris - Trzy dni, trzy Freebety

Zwrot za sporty wirtualne
Zasady tej promocji są banalnie proste. Obstawiając kupony przez cały tydzień wyłącznie w kategorii „wirtualne sporty” w poniedziałek będzie czekała na gracza miła niespodzianka. Użytkownik otrzyma od Betcris dodatkowe 50 złotych w postaci freebetu. Jedynym warunkiem jest obrót na sportach wirtualnych, który powinien wynosić co najmniej 250 złotych, a kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie będzie wynosił minimum 1.85. Tak jak w promocjach opisanych powyżej, freebet należy wykorzystać na zakłady SOLO lub AKO z minimalnym kursem całkowitym 1.85. Przyznana przez Betcris nagroda musi zostać wykorzystana maksymalnie w ciągu trzech dni od jej uzyskania. Po tym czasie bonus freebet zostanie anulowany.

Betcris – opinie o bukmacherze.
W internecie można znaleźć pierwsze opinie ekspertów na temat Betcris, które są pozytywne. Jednak jak wiadomo, to użytkownicy tak naprawdę zweryfikują wyjątkowość bukmachera. Aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że Betcris ma duże możliwości oraz ciekawe spojrzenie na rynek zakładów bukmacherskich. Idealnym przykładem są nowości, które zostały przez tę markę wprowadzone jak np. możliwość edycji kuponu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/