fbpx
Betcris newsy

Betcris nagrodzony podczas SBC Awards Latinoamerica

Gala SBC Awards Latinoamerica to zwieńczenie jednego z absolutnie najważniejszych branżowych szczytów Ameryki Łacińskiej. Event odbywający się Miami zgromadził ponad 600 gości reprezentujących środowiska operatorów zakładów wzajemnych, afiliatów oraz dostawców, by wyróżnić wybitne osiągnięcia minionego roku oraz wkład poszczególnych laureatów w rozwój całego sektora gamblingowego. Mamy przeogromną przyjemność ogłosić, że marka Betcris została doceniona i odebrała zwycięskie statuetki aż w dwóch kategoriach: Pracodawca Roku oraz Lider Roku.
Wyróżnienie Pracodawcy Roku to wyrazy uznania za całokształt działań podejmowanych na przestrzeni ostatnich miesięcy w ramach utrzymania i ciągłego pozyskiwania najlepszych profesjonalistów w branży, promowania przestrzeni do rozwoju zawodowego i osobistego, a także zapewniania komfortowego i bezpiecznego środowiska pracy. Warto dodać, że Betcris otrzymał także srebrne statuetki w kategoriach Sponsoring Roku oraz Bukmacher Roku.
W ubiegłych edycjach SBC Awards Latinoamerica Betcris znajdywał się w gronie finalistów w różnych kategoriach. Markę nominowano do nagrody Bukmachera Roku, Sponsoringu Roku (za działania skupione wokół sponsoringów NFL, MLB, LigiPro Betcris, Piłkarskiej Federacji Ekwadoru) i Pracodawcy Roku. Podczas tegorocznej gali indywidualne wyróżnienie Lidera Roku otrzymał także CEO Betcris, pan JD Duarte, w ramach podkreślenia jego wkładu w wizję i zarządzanie organizacją, prowadzących do jej nieustannego rozwoju.
Duarte po ogłoszeniu wyników tej kategorii skomentował: „Mam ogromne szczęście być częścią tej dynamicznej, ciekawej branży. Chcę zadedykować tę nagrodę setkom osób tworzących Betcris tak fantastycznym teamem. Jest to grupa ludzi zawsze dających z siebie 110% we wszystkim, co robią – ta nagroda jest właśnie dla Was!”. Swoje przemówienie CEO zakończył zwrotem „Pura Vida!”, odnoszącym się do słynnego kostarykańskiego motta-sloganu, oznaczającego „Samo życie!”, podkreślającego optymizm i filozofię Kostarykańczyków.
Szczyt SBC Awards Latinoamerica odbył się w dniach 27-28 października w hotelu JW Marriott Marquis w Miami na Florydzie. Jego uroczystym zakończeniem była ceremonia wręczenia nagród, a wśród zaproszonych gości oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli Betcris. Wydarzenie stanowiło także doskonałą okazję do networkingu oraz nawiązania nowych branżowych kontaktów.
Zobacz też  Poker po polsku w Noblebet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Our partners : https://bookiefreebetting.com/