Atalanta – Paris Saint-Germain – zapowiedź

W pierwszym spotkaniu 1/4 Ligi Mistrzów zmierzy się francuski potentat PSG z włoskim kopciuszkiem czyli Atalantą. Zapowiada się doskonała uczta.

Drużyny PSG nie trzeba przedstawiać. Fantastyczny skład, duże pieniądze i oczekiwania, niestety, bez większych sukcesów w Europie. Z drugiej strony Atalanta – drużyna grająca pięknie, bezkompromisowo, zaskakująco. I zbudowana za małe pieniądze.


Nowa oferta bonusów od legalnych bukmacherów
Bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Bonusy 3333 zł + Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Bonus 1650 zł od Noblebet + graj 30 dni bez podatku - NobleBet
Bonus 3000 PLN bonus + 600 zł ZAKŁAD BEZ RYYZKA + gra bez podatku – Betfan
Bonus 2200 PLN na start i 14 dni gry bez podatku! – iforbet.pl

Atalanta zachwyca wszystkich. Dlatego przez wielu typowana jest do faworyta dzisiejszego spotkania. Ale czy aby na pewno? Co prawda w ostatnich 21 spotkaniach poniosła tylko 1 porażkę (z Interem 2:0) ale .. no właśnie. Wyraźnie widać że coś zaczyna w drużynie zgrzytać . Widoczny jest mocno brak Ilicicia. To gracz który robił różnicę. Włochom brakuje też doświadczenia na tym poziomie pucharów.

Z drugiej strony PSG. Drużyna zawsze typowana do wygranej w LM, ale ciągle nie mogą przeskoczyć pewnego poziomu. Na pewno jednak są zdolni do pokonania Atalanty i przemawia za nimi wiele – skład, doświadczenie, Neymar w ataku.

Czego możemy spodziewać się po tym spotkaniu? Na pewno bramek. Obie drużyny mają ogromny potencjał ofensywny.

Osłabienia? Palomino i Ilicic w Atalancie, Di Maria w PSG.

Co obstawiać?

Mimo wszystko uważamy że bajka Atalanty skończy się na 1/4 . Dziś PSG wygrywa po kursie 2.15 (Matchday boost w Betfan). Drugi nasz typ to podwójna szansa PSG/remis + obie drużyy strzela. Kurs na to zdarzenie w Betfan to 1.92.

Zobacz też  Jan Oblak – najlepszy bramkarz?

Dodaj komentarz