Akltualności

27 kolejka – liga Ekstraklasa

Polska liga Ekstraklasa 

Nasza rodzima liga ekstraklasa w najbliższy weekend rozgrywać będzie już 27 kolejkę. Jednym z najbardziej interesujących meczy wydaje się spotkanie po między liderującą w tabeli Jagiellonią Białystok, a trzecim Lechem Poznań. Zacięte na pewno będą też spotkania po miedzy Górnikiem Zabrze, a Zagłębiem Lubin, oraz mecz Legii Warszawa i Lechii Gdańsk, z która zadebiutuje z nowy szkoleniowiec Piotr Stokowiec. Zakłady bukmacherskie na Ekstraklasę przygotują jak mnóstwo różnego typu zakładów, dlatego warto przyjrzeć się wszystkim meczom, przeanalizować kolejkę i dać sobie szanse na pomnożenie gotówki. W tym celu polecamy któregoś z naszych polskich sprawdzonych bukmacherów. Pamiętaj zawsze obstawiaj legalnie.

Szlagier

Wróćmy jednak do szlagieru 27 kolejki LOTTO ekstraklasy. Faworytem bukmacherów jest Lech, ponieważ kursy wynoszą około 2,20 natomiast na lidera z Białegostoku to aż nawet 3,60. Jagiellonia ma dużą przewagę nad Lechem jednak nie odda łatwo punktów drużynie z Poznania. Warto zastawić się nad remisem, który daje trzykrotne pomnożenie włożonej stawki. 

W przypadku remisu Jagiellonii z Lechem najbardziej skorzysta Legia Warszawa pod warunkiem zwycięstwa z Lechią Gdańsk. Ekipa ze stolicy Polski radzi sobie o wiele lepiej na wyjazdach niż Lechia w meczach przed własną publicznością, dlatego kurs 2,20 na Legie wydaje się pewnym zyskiem. Może się jednak zdarzyć, że czar nowego szkoleniowca odmieni będącą w niemocy Lechię.

Górnik jest faworytem meczu rozgrywanego u siebie z Zagłębiem. Walczą oni o awans do europejskich pucharów jednak drużyna z Lubina nie może przegrać, aby spokojnie zachować miejsce w grupie mistrzowskiej. Najlepszą alternatywą będzie wybranie zakładu ze zwrotem w przypadku remisu przy wskazaniu na Górnik Zabrze przy kursie około 1,60.

Wisła faworytem

Wisła Kraków wydaje się być zdecydowanym faworytem meczu z drużyną, Śląska Wrocław. Kurs około 1,9 na drużynę Białej Gwiazdy to dobra opcja, jednak Śląsk walczy o wyjście z grupy spadkowej, dlatego będzie walczył o każdy punkt. 

Pogoń Szczecin uważana jest przez bukmacherów za faworyta ( kurs około 1,8) jednak Cracovia na pewno tanio skóry nie sprzeda. Atutem Pogoni jest fakt, że grają przed własną publicznością jednak Cracovia dobrze radzi sobie na wyjazdach, dlatego remis nie powinien być tutaj zaskoczeniem mimo faworyzowania Szczecinian. 

Mecz pomiędzy Sandencją Nowy Sącz, a Piastem Gliwice to pojedynek drużyn z dołu tabeli gdzie faworytem bukmacherów jest drużyna z Gliwic, kurs około 2,4.

Mecz Wisły Płock z ekipą Korony Kielce to pojedynek sąsiadów z tabeli walczących o utrzymanie w grupie mistrzowskiej. Za faworyta możemy uznać tutaj Wisłę, na którą kursy wahają się w okolicy 2,20.

Mecz Arki Gdynia z Bruk-Bet Niecieczą zakończy w poniedziałek 27 kolejkę. Arka walczy o awans do grupy mistrzowskiej, natomiast drużyna z Niecieczy zajmuje przedostatnie miejsce, dlatego warto wykorzystać kurs 2,1 na gospodarzy.

Liga Ekstraklasa powróci 16 marca i będzie to ostatnia kolejka w tym miesiącu ze względu na przerwę reprezentacyjną, kiedy to nasza kadra rozegra swoje mecze sparingowe z Nigerią i Koreą Południową.

27 kolejka – liga Ekstraklasa